Dodany: 2013-03-15 15:05:27

 

Gambit, czyli jak ograć królafilm Gambit, czyli jak ograć króla to film, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto liczy na to, że spędzi wieczór nie tylko w miłym towarzystwie, ale również z lekkim filmem, który nie wymaga ani myślenia, ani też analizowania.

 

filmy online tego typu są po to tworzone, by umilić nam czas, by stworzyć obraz lekki, ale również by stworzyć coś, co można będzie z czasem odtworzyć raz jeszcze i po raz kolejny będzie to bawić. filmy online jak ten tu – to przede wszystkim masa ciekawych splotów wydarzeń, ciekawej akcji komediowej, ale również ciekawa obsada, która dodaje całości smaku. Film opowiada o tym, jak pewien gracz postanawia okraść jednego z najbogatszych ludzi świata. Do tego jednak nie może podejść sam, a musi liczyć na pomoc kobiety, która zawsze łagodzi obyczaje, ale co najważniejsze jest pomocna i bardzo trafiona.

 

film Gambit, czyli jak ograć króla opowiada o tym, jak całkiem przez przypadek okazuje się, że nasz główny bohater sam zakochuje się w kobiecie, w której nie powinien. Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy uda się im zrealizować cel? Czy staną się najbardziej zuchwałymi złodziejami w dziejach? Zachęcamy do oglądania filmu i oceniania.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gambit, czyli jak ograć króla
Nick: