Dodany: 2013-03-19 15:02:24

 

Mój przyjaciel Hachikofilm Mój przyjaciel Hachiko to film opowiadający o tym, jak piękna i ponadprzeciętna może stać się więź między człowiekiem, a zwierzęciem, w tym przypadku – psem.

 

Film ten to coś dla tych, którzy uwielbiają wzruszające filmy online opowiadające o tym jak człowiek zmienia się pod wpływem przyjaźni, czy tego, co go w życiu zaskakuje. filmy online tego typu mają to do siebie, że wzruszają jednocześnie pokazując jak często ciężko jest w życiu człowiekowi, który zostaje sam.

 

filmy online z dobrą obsada to dodatkowa atrakcja, w tym przypadku również jest tego typu element dodatkowo wartościujący tę produkcję. film Mój przyjaciel Hachiko opowiada o tym, jak pies potrafi zmienić życie człowieka, który nie spodziewałby się tego, a co najważniejsze sam nie podejrzewałby siebie o takie przywiązanie. Film pokazuje jak pies przywiązuje się do pana, czego na niego zawsze o tej samej porze, każdego dnia, jak odprowadza go, jak wiernym kompanem jest. Filmy takie polecamy tym, którzy sami przeżyli podobna przyjaźń lub głęboko w nią wierzą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mój przyjaciel Hachiko
Nick: