Dodany: 2013-03-20 08:35:56
 

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzL2ZpbG0yLnBuZzIxYmRjLnBuZyIgYWx0PSJXb2pvd25payIgd2lkdGg9IjE5NSIgaGVpZ2h0PSIxODciIA==)base64film Wojownik to coś dla tych, którzy kochają filmy budujące napięcie od samego początku.

 

Film ten to opowieść o tym jak mężczyzna, który był żołnierzem postanawia odnaleźć się w życiu w inny niż dotąd sposób. Nasz główny bohater postanawia przy pomocy ojca – trenera odnaleźć się w ringu mieszanych sztuk walki. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to takie łatwe, zwłaszcza, kiedy w ringu spotka swojego brata. filmy online jak ten wojownik to przede wszystkim coś, co ma za zadanie pokazać – jak nieodgadniony, nieprzewidywalny i brutalny przy tym może być świat.

 

filmy online tego typu to również masa nietuzinkowych zdarzeń, które mogą się zdarzyć tylko w życiu. filmy online tego typu polecamy mężczyznom z racji tematyki - walk ufc i mma, ale również kobietom, bo i wątków emocjonalnych, uczuciowych w tym filmie nie zabraknie. film Wojownik polecamy również wszystkim miłośnikom sztuk walki, bo efektów specjalnych i akcji nie zabraknie. To obraz pełen detali, o który mogli pokusić się najlepsi reżyserzy kina akcji. Filmy online tego są więc dopracowane i z pewnością pod względem obrazu nie będzie tu żadnych niedociągnięć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wojownik
Nick: