Dodany: 2013-03-20 08:44:51

 

Droga życiafilm Droga życia to film, który przede wszystkim jest pełen wzruszeń, to film o szukaniu pojednania z samym sobą, z sytuacją życiową, z próbą załagodzenia tego, co wydaje się wciąż rozdrapaną raną.

 

film Droga życia to opowieść o ojcu, który po tragicznej śmierci swojego syna w górach postanawia dla pogodzenia się z całą sytuacją przejść drogę, którą przeszedł jego syn – cały, górski szlak, po to by poczuć się lepiej, by odnaleźć siebie, pogodzić się z myślami.

 

filmy online tego typu to film z motywem podróży do wnętrza siebie. filmy online jak ten o podróży mają przede wszystkim pokazać, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by odzyskać swój wewnętrzny spokój. filmy online – pokazujące dramat rodziny – mają również swoiste przesłanie, by zawsze cieszyć się każda chwilą z rodziną tak, jak gdyby miałaby być tą ostatnią. Film ten pokazuje, że w podróży naszemu głównemu bohaterowi towarzyszą inni ludzie, którzy także mają swoje, prywatne problemy, z którymi również nie radzą sobie i ukojenia również szukać będą w górach, dzięki czemu powstanie grupa amatorów, którzy wyruszą niejako w podróż życia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Droga życia
Nick: