Dodany: 2013-03-20 08:52:09

 

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzL2ZpbG0ucG5nMzU1ZGQucG5nIiBhbHQ9IlAmb2FjdXRlO8WCIG5hIHAmb2FjdXRlO8WCIiB3aWR0aD0iMjAxIiBoZWlnaHQ9IjE5NCIg)base64film Pół na pół to film, który ma przede wszystkim przesłanie pozytywne, choć przekonujemy się o tym dopiero po jakimś czasie. Film ten opowiada o chłopaku, który dowiaduje się, że ma raka kręgosłupa.

 

Dla chłopaka, który całe życie uważał na siebie, uważał na to co je, jak się porusza po mieście – było to prawdziwym dramatem. Najgorsze jednak okazuje się, że w tej trudnej chwili nie ma wsparcia osób, które wydawały mu się najbliższe jak choćby jego dziewczyna. filmy online tego typu mają za zadanie podnieść na duchu, jednak często przynoszą odwrotny skutek.

 

filmy online, które mówią o chorobach nigdy nie są to filmy, które mogą nas bawić do łez- to filmy, które mają pokazywać ludzkie dramatu, z których jednak można wyjść. filmy online jak ten – to przede wszystkim opowieść o tym, co może spotkać każdego z nas. film Pół na pół opowiada o tym, jak chłopak robi wszystko by poradzić sobie z chorobą, nawet wtedy, kiedy czuje , że nic nie jest już w stanie go cieszyć. Poznaje jednak sympatyczną terapeutkę, która nie tylko pomaga mu jako profesjonalista, ale również staje się mu bliska, wspierając go tym bardziej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pół na pół
Nick: