Dodany: 2013-03-20 08:55:04

 

Lincolnfilm Lincoln Spielberga to coś, co po prostu trzeba zobaczyć. To przede wszystkim film o kimś kto miał ogromny wpływ na losy świata.

 

Film ten opowiada o prezydencie, jakiego nie znaliśmy od strony prywatnej, który jest już postacią historyczną, a przy tym osobą, która miała tak wielkie znaczenie w kreowaniu polityki międzynarodowej, że do dziś jest symbole. Film ten podobnie jak inne filmy online oparte na faktach ma za zadanie przede wszystkim pokazać historię jakiej nie znamy tak do końca, bo mimo tego, że o postaci tej mówi się wiele, nikt nigdy nie skupił się na filmowej opowieści tylko na ten temat. filmy online tego typu zawsze są odbierane z pewną rezerwą. Chodzi przede wszystkim o to, że jest to kawał historii, a przy tym jest to coś, co porusza – dlatego nigdy nie wiemy, czy to prawda, czy już wyobraźnia twórcy filmu.

 

Jak twierdzą specjaliści od tego, czym są filmy online – lincoln został zrobiony jak najwierniej , w oparciu o szereg wywiadów i dokumentacji, wspomnień tych, którzy znali lincolna. film Lincoln należy obejrzeć, bo to odkrywanie kawałka historii świata i rodzenia się wielkiej polityki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lincoln
Nick: