Dodany: 2013-03-20 09:07:08

 

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzL2ZpbG0ucG5nYWVhMTYucG5nIiBhbHQ9IlNhZmUgSGF2ZW4iIHdpZHRoPSIyMDAiIGhlaWdodD0iMTk1IiA=)base64film Safe Haven to kolejny już amerykański film o miłości opowiedzianej nieco inaczej, tak by nie zrażać się do filmu tylko ze względu na to, że rzeczywiście film ten jest o miłości.

 

filmy online jak ten, tu prezentowany to przede wszystkim masa ciekawych wątków – które łączy jednak ten miłosny. filmy online, które prezentowane są jako filmy o wątku miłosnym, bardzo często od razy odrzucane są przez wielu widzów. Dlatego też, ten film prezentowany jest przez twórców jako film – zagadka należący do grupy filmy online, które maja od początku jakąś tajemnicę, która z czasem zostanie rozwikłana, jednak w międzyczasie widzowie zobaczą jak rodzi się ważne, mocne uczucie. Filmy online tego typu to przede wszystkim opowieść o zagubieniu ludzi, którzy odnajdują siebie przez miłość do innej osoby.

 

Tak jest w tym przypadku. Główna bohaterek filmu osiada w małej miejscowości i mimo, że nie zdarza swojej przeszłości nikomu – zaczyna zakochiwać się w mężczyźnie, który również jest samotny i zagubiony, a przy tym jego dzieci potrzebują matki, kobiecej ręki. film Safe Haven pokazuje obraz, który może ulec zniszczeniu jeśli kobieta nie przełamie się i nie zdradzi prawdy na swój temat. Czy ich miłość to wytrzyma?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe Haven
Nick: