Dodany: 2013-03-20 09:14:40

 

Nagrody Darwinafilm Nagrody Darwina jak sama nazwa mówi to film, opowiadający o przypadkach najgłupszych przypadków śmierci, to znaczy takich, które miały wyglądać zupełnie inaczej, jednak w ostateczności – wypadają na najgłupsze jakie można sobie wyobrazić.

 

filmy online tego typu nieco drwią z takich sytuacji, które czasem nie śmieszą, jednak ten film to typowa komedia, która pokazuje agenta ścigającego takie przypadki ''głupich śmierci''. Film ten wpisuje się w gamę filmy online, które mają śmieszyć, szczególnie tych, którzy lubią czarny humor. filmy online jak nagrody darwina to opowieści, które mają w sobie coś z powagi, jednak niewiele.

 

W tym przypadku widzimy byłego policjanta szukającego dla firmy ubezpieczeniowej osób, które mogą być potencjalnymi naciągaczami, takimi, którzy giną i przynoszą straty firmom ubezpieczeniowym. film Nagrody Darwina opowiada o tym, jak w tropieniu tych dziwnych przypadków pomaga mu agentka, która mimo tego, że jest inteligentna i obeznana to zupełnie zakręcona, co jedynie przysparza parze kolejnych trudności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nagrody Darwina
Nick: