Dodany: 2013-04-25 10:10:32

 

Pretty Little LiarsKłamstwo ma krótkie nogi i wie o tym każdy, kto choć raz spróbował nie tylko kogoś oszukać, ale również próbował się później z tego wytłumaczyć. serial Pretty Little Liars to doskonały przykład takiego impasu.

 

serial Pretty Little Liars opowiada o dziewczynkach, nastolatkach, które mimo śmierci ich koleżanki, z którą były bardzo związane – doskonale się bawią na co dzień i cieszą życiem. serial Pretty Little Liars zmienia się jednak już po kilku odcinkach, kiedy okazuje się, że ich życie wcale nie będzie takie piękne, jak same by tego chciały. serial Pretty Little Liars pokazuje, jak dziewczyny zaczynają tracic kontrolę nie tylko nad sobą, ale i nad swoją tajemnicą, o której najwyraźniej wie ktoś więcej niż tylko nasze główne bohaterki. Jaka to tajemnica?

 

Nie wiadomo. Wiadomo za to, że z dnia na dzień dziewczyny są bardziej przerażone sms-ami, które dostają niejako zza światów od koleżanki, która nie żyje. Jaką tajemnicę zabrała do grobu? Czy w ogóle zabrała do grobu? Serial ten, jak typowe amerykańskie seriale online pokazuje , że nie ma tematów tabu, a czarny humor jest w modzie. Serial online, jak ten pokazują również, że nie trzeba być geniuszem, by wiedzieć, że każde kłamstwo wyjdzie kiedyś na jaw.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pretty Little Liars
Nick: