Dodany: 2013-04-25 10:44:05

 

Beauty and the BeastCzy miłość rzeczywiście jest ślepa? Czy rzeczywiście jest w stanie znieść wszystko i ze wszystkim sobie poradzić? Czy rzeczywiście miłość nie wybiera? Można się o tym przekonać oglądając serial Beauty and the Beast.

 

serial Beauty and the Beast opowiada nam sytuację, w której kobieta, która przez wiele lat nie mogła uporać się z myślą o śmierci matki, nagle dowiaduje się, że sama również zginęłaby gdyby nie fakt, że uratował ją lekarz, który nie tylko jest dosyć dziwny, ale jak się okazuje ma również dziwne moce. serial Beauty and the Beast pokazuje nam dwoje innych od siebie ludzi, z innego świata, których jednak los połączył dawno temu.

 

Czy połączy ich znowu? A jeśli tak, to na jakich zasadach. serial Beauty and the Beast opowiada o tym, jak dziewczyna z odcinka na odcinek dowiaduje się więcej o sobie o swoim życiu, ale i o tym, co tak naprawdę działo się w jej życiu, wtedy, kiedy nie miała świadomości. seriale online, jak ten pokazują, że można wiele w życiu zdziałać i odkryć, a często o nas samych nie wiemy nic, a nasza przeszłość jest nam nieznana. seriale online, jak ten polecamy wszystkim, którzy lubią rozwiązywać zagadki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Beauty and the Beast
Nick: