Dodany: 2013-04-25 10:48:17

 

Revengeserial Revenge to serial, który pełen jest emocji, które nie mają nic wspólnego z pozytywnymi emocjami, którymi chcemy się karmić oglądając seriale online.

 

serial Revenge to serial o chęci zemsty. serial Revenge opowiada o dziewczynie, która straciła rodzinę, a winą za to obarcza małżeństwo, które niczego nieświadome żyje sobie bez problemów w swoim miasteczku.

 

Wszystko zmienia się jednak, kiedy okazuje się, że kobieta ta nie tylko zjawia się w tym miasteczku, ale i stara się za wszelką cenę spełnić swój plan, a więc plan zemsty na nich za zniszczenie jej rodziny. seriale online, tak mocno nacechowane emocjami, które są negatywne – to bardzo częsty zabieg wśród twórców seriali. Najczęściej chodzi o to, żeby ustalić, by widz podjął decyzję, po której stronie się stawia, czyją stronę trzyma. W przypadku kiedy główny bohater jest tym negatywny, sytuacja wcale nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. seriale online takie jak serial Revenge należy więc dobrze zrozumieć, tak by nie wyszło nam, że to negatywne postaci są dziś pozytywnymi. Zresztą nasza bohaterka z czasem również pokaże swoje inne oblicze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Revenge
Nick: