Dodany: 2013-07-10 13:18:10

 

Nie ten człowiekW filmy hd i filmy 3d jest wiele odniesień jakie sprawiają, że dobrze odbiera się większość produkcji masowych. W tym wyśmienitym formacie można z powodzeniem odtworzyć wspaniałe jakościowo produkty i filmy.

 

W filmy online nie brakuje rodzimych produkcji. Produkcje te to przede wszystkim kino humoru, polskie komedia kiedyś miały bardzo pozytywną twarz.

Ostatnio jednak renoma filmy online się zmniejszyła. Wszystko za sprawą wykorzystania niewłaściwych narzędzi. Humor jest jak chirurgia same precyzyjne cięcia. W film Nie ten człowiek widzimy nieudaną próbę powrotu do starego humoru. Nieudana, ponieważ jest w niej mało śmiechu znacznie więcej płaczu nad żenującym poziomem produkcji.

 

W tym dziele widzimy jak pewien mężczyzna w wieku 30 lat postanawia pójść do swojej pierwszej pracy. Dostaje pracę dostawcy jako dostawca musi rozwozić towary z jednego miejsca na inne. Nie wie, że ta przypadkowa praca właduje go w spore kłopoty. Pytanie jak z nich wybrnąć bez większego kłopotu? Przypadek w życiu ludzi niezdecydowanych odgrywa bardzo dużą rolę czasem wręcz decydującą warto spojrzeć na film Nie ten człowiek.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie ten człowiek
Nick: