Dodany: 2013-07-10 13:40:30

 

Zabójcze zlecenieFilmy hd i filmy 3d to coraz popularniejsze techniki tworzenia filmów. Dzięki nim możemy cieszyć się nieskazitelnym obrazem, jak mówią widzowie – prawie na żywo. Jednym z filmów, które można zobaczyć w technologii hd jest film Zabójcze zlecenie .

 

Film Zabójcze zlecenie to film z gatunku kina akcji.

Dlatego w tym przypadku technologia hd to naprawdę rewelacyjna opcja oglądania. Główną bohaterką filmu jest młoda dziewczyna Jane, która okazuje się być płatną zabójczynią, pracującą na zlecenie CIA. W momencie, gdy dziewczyna chce zrezygnować w pracy,i rozpocząć normalne spokojne życie zostaje wplątana przez CIA w zabójstwo swojego męża. Dziewczyna musi oczyścić się z zarzutów. A nie będzie to łatwe.

 

W pościg za nią rusza nie tylko policja, ale także agenci CIA. Kiedyś koledzy, dziś oskarżyciele. Jane chcąc znów mieć normalne życie musi na chwilę stać się ponownie zabójczynią. Jak potoczą się losy Jane? Czy uda się jej odnaleźć zabójcę męża, a także przywrócić swoje dobre imię? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź oglądając film Zabójcze zlecenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze zlecenie
Nick: