Dodany: 2013-07-10 13:46:28

 

Zajazd pod duchemHorrory jako filmy hd? Czemu nie. Dzięki doskonałej jakości obrazu widzowie mogą bać się jeszcze bardziej, a jeśli dodatkowo zdecydujesz się na horrory jako filmy 3d, to długie godziny strachu są gwarantowane.

 

Tego typu filmy polecamy ludziom o mocnych nerwach. Jeśli Ty lubisz się bać, koniecznie zobacz film Zajazd pod duchem. Akcja filmu rozgrywa się w zabytkowym hotelu Yankee Pedlar Inn. Rezydentami w hotelu jest para młodych ludzi – Claire i Luke, Hotel nie ma przed sobą perspektyw. Na dniach zostanie zamknięty. A przyczyna jest prosta – w hotelu straszy i nikt nie chce go odwiedzać.

 

W ramach rozrywki Claire i Luke postanawiają sprawdzić czym jest w rzeczywistości duch i skąd w pustym hotelu różne odgłosy. Młodzi ludzie traktują cała sprawę z przymrużeniem oka, aż do chwili, gdy Claire udaje się nagrać dziwną wiadomość, w której ostrzeżona zostaje przed pojawianiem się w piwnicy. Jak Claire i Luke poradzą sobie z duchami? Czy hotel ma szansę przetrwać? Zobacz film Zajazd pod duchem, a sam się przekonasz.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zajazd pod duchem
Nick: