Dodany: 2013-07-10 13:51:14

 

Życie Pifilm Życie Pi to nie lada gratka dla fanów twórczości Yanna Martela. To właśnie na podstawie jego powieści, powieści, która stała się bestsellerem, powstał film Życie Pi.

 

Filmy przygodowe, a takim jest właśnie ten film, doskonale jest zobaczyć jako filmy hd, bo tylko wówczas mamy szansę dostrzec każdy szczegół.

Film opowiada historię chłopca imieniem Pi. Pi Patel wychowuje się w Indiach, w rodzinie właściciela zoo. Pewnego dnia rodzina Pi postanawia zmienić miejsce zamieszkania i przenieść się do Kanady. Wsiadają na łódź, zabierają swoje zoo i płyną po szczęście. Niestety podczas sztormu łódź ulega uszkodzeniu. Ratuje się tylko Pi wraz z kilkoma zwierzętami – hiena, orangutanem, zebrą oraz niezwykłym tygrysem, nazywanym Richard Parker..

 

Mała szalupa ratunkowa znajduje się na środku Oceanu Spokojnego. Czy bohaterom filmu uda się bezpiecznie dotrzeć do brzegu i przeżyć? Jak potoczą się dalsze losy Pi i jego towarzyszy? Koniecznie zobacz film Życie Pi. To film doskonały dla całej rodziny.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Życie Pi
Nick: