Dodany: 2013-07-10 14:27:46

 

Tedfilm Ted to doskonała komedia, którą teraz oglądać można jako filmy hd i filmy 3d. Jeśli chcesz się pośmiać i świetnie zabawić, koniecznie zobacz film Ted. Film ten opowiada piękna historię małego John Benneta.

 

Chłopiec nie ma przyjaciół i jego największym marzeniem jest mieć chociaż jednego. Szansa taka pojawia się w momencie, gdy otrzymuje on na gwiazdkę pluszowego misia.

Największe marzenie Johna się spełnia. Miś ożywa i staje się jego najlepszym przyjacielem. John i miś są nierozłączni. Mieszkają razem i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Miś towarzyszy Johnowi przez cały okres dorastania. Johna poznajemy już jako dorosłego mężczyznę, który mieszka z narzeczoną, ma swój dom, pracę, i któremu wciąż towarzyszy miś z dzieciństwa.

 

Miś nie jest już jednak miłym misiem z dzieciństwa. Teraz jest dorosłym Tedem, który pragnie poznań uroki życia i w realizację swoich planów wciąga Johna. Jon i Ted imprezują, piją alkohol, palą. Narzeczona Johna – Lori ma tego dość. Postanawia pozbyć się uciążliwego miśka z ich życia. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale takie proste. film Ted koniecznie trzeba zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ted
Nick: