Dodany: 2013-07-10 14:39:29

 

Jack pogromca olbrzymówKto z nas nie słyszał w dzieciństwie bajki o Jasiu i jego magicznej, rosnącej do nieba fasoli. Chyba każdy słyszał ją chociaż raz. Film Jack pogromca olbrzymów to alternatywna wersja właśnie tej bajki.

 

film Jack pogromca olbrzymów to historia biednego farmera Jacka. Jack nie ma za co utrzymać rodziny. Postanawia więc sprzedać jedyną cenną rzecz, jaką ma – swojego konie z wozem. Jack wyrusza na targ, jednak szybko okazuje się, że nikt nie interesuje się jego wozem. Zrezygnowany Jack chce już wracać do domu. Wówczas pojawia siestarzec, z propozycją zakupu. Za konia i wóz oferuje Jackowi ziarna magicznej fasoli. Po zasadzeniu okazuje się, że ziarna otworzyły przejście na ziemię złym olbrzymom.

 

Olbrzymy zagrażają królestwu, porywają również królewnę i zanoszą ją do swojego świata. Jack nie ma wyjścia, musi zmierzyć się z potworami, uratować królestwo i uwolnić księżniczkę. Nie jest to wcale proste, ale z pomocą Jackowi przychodzą legendarni wojownicy. Czy Jack wypełni swoją misję? Dowiesz się oglądając film Jack pogromca olbrzymów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jack pogromca olbrzymów
Nick: