Dodany: 2013-07-10 14:42:01

 

To tylko seksPrzepis na udany film? Dobry scenariusz i jeszcze lepsza obsada. A film To tylko seks właśnie to wszystko gwarantuje.

 

Główne role Dylana i Jamie odgrywają Justin Timberlake oraz Mila Kunis. A dodatkowo jest zdecydujemy się na takie filmy w wersji filmy 3d lub filmy hd, to dobra zabawa jest gwarantowana.

film To tylko seks opowiada o spotkaniu dwojga młodych ludzi – Jamie i Dylana. Każde z nich niesie ze sobą bagaż doświadczeń po nieudanym związku. Para poznaje się i nawet zaczyna pałać do siebie sympatią. Jednak oboje postanawiają – żadnej miłości, co najwyżej udany seks bez zobowiązań. Początkowo sytuacja wydaje się być idealna. Oboje czerpią przyjemność z tego typu związku.

 

Zdaje się – ukąłd idealny. I wszystko tak właśnie wygląda do momentu, w którym pojawia się obustronne uczucie. Wówczas tylko seks przestaje mieć znaczenie, a każda ze stron pragnie czegoś więcej, tylko jak poinformować o tym drugą stronę? Pełen zabawnych momentów, romantycznego uniesienia i zwrotów akcji film To tylko miłość zdecydowanie warto zobaczyć. Jeśli nawet nie dla fabuły, to dla rewelacyjnej gry aktorskiej Kunis i Timberlake'a.

Dodaj nowy komentarz do artykułu To tylko seks
Nick: