Dodany: 2013-07-10 14:43:48

 

Projekt XKomediowe filmy hd i filmy 3d to prawdziwy raryutas. A wśród nich warto zwrócić uwagę na świetną produkcję z 2012 roku. Jest to film Projekt X.

Film Projekt X opowiada historię grupy przyjaciół, którzy postanawiają jednemu z nich – Thomasowi, urządzić przyjęcie urodzinowe.

 

W związku z tym, że nie ma rodziców Thomasa, przyjaciele szykują imprezę, która ma być długo zapamiętana. Na imprezie nie może niczego zabraknąć, Kumple Thomasa – Costa, JB i Dax załatwiają alkohol i muzykę, a zaproszenia imprezę rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, co oznacza przybycie mnóstwa gości. I faktycznie. Impreza rozkręca się, ale w pewnym momencie pojawia się tak duża ilość ludzi, że wszystko wymyka się spod kontroli. Rozbawieni ludzie zaczynają niszczyć dom, w którym odbywa się impreza, a także ogród i otoczenie.

 

Na domiar złego w basenie ląduje samochód, a pies zostaje podczepiony do balonów. Towarzystwo nie zamierza się rozejść, a zabawa staje się coraz lepsza. Niespodziewanie wracają rodzice Thomasa i zastają … no właśnie, jeśli chcecie dowiedzieć się co zastają rodzice Thomasa i jak zareagują koniecznie zobaczcie film Projekt X.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: