Dodany: 2013-07-11 09:25:42

 

AvengersPopularny komiks dziś możecie zobaczyć na dużym ekranie, a w dodatku jako filmy hd lub filmy 3d. O jakim filmie mowa? Jest to naturalnie film Avengers.

 

Film Avengers to film o grupie superbohaterów.

Jedną z postaci filmy jest Nick Fury – szef międzynarodowej agencji SHIELD. Agencja ta ma za zadanie stać na straży międzynarodowego bezpieczeństwa. W pewnym momencie zagrożenie dla międzynarodowego bezpieczeństwa jest tak duże, że Fury postanawia stworzyć nową, niepokonaną grupę do walki z przestępcami. Zespół nie może być zwyczajny, dlatego Fury rekrutuje do niego ludzi z niezwykłymi zdolnościami. I tak w grupie pojawiają się najpopularniejsze komiksowe postacie stworzone przez Marvela.

 

Są to: Irona Man, Thor, Hulk, Sokole Oko, Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka. Plan jest dobry, okazuje się jednak, że każda z wybranych osób to indywidualność, której trudno porozumieć się z pozostałymi członkami grupy. Jedyną osobą, która jest ich w stanie ogarnąć i trzymać w ryzach jest Nick Fury. Czy grupa SHIELD ochroni świat? Dowiesz się oglądając film Avengers.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: